Apple

Бізнес сервіси Apple задають ритм для розвитку технологій, працюють злагоджено і допомагають вашим співробітникам виконувати будь-які завдання.

На пристроях Apple вже встановлено програми для активної роботи. В App Store ви знайдете інструменти для будь-якої сфери діяльності – від продажів і проектування, до ремонту літаків і будівництва хмарочосів. Платформа Apple для розробників дозволяє компаніям створювати власні унікальні рішення.

Рішення для управління корпоративними зустрічами

Дозволяє легко забронювати місце для конкретного завдання й точно підібрати приміщення з необхідним обладнанням:

Бронювання – дозволяє користувачеві відображати на панелі дисплея всі зали засідань в організації. Ви легко можете забронювати вільне приміщення, що відповідає Вашим вимогам.

Що бізнес отримує використовуючи рішення Apple?

Рішення по управлінню мітингрумом з унікальним інтерфейсом

Apple перш за все створений для швидкості і зручності. Саме в цих характеристиках своя унікальність рішення. Попрощайтеся з набором незрозумілих і непотрібних кнопок! Планшетом в конференц кімнаті зможе користуватися навіть дитина.

Що бізнес отримує використовуючи рішення Apple?

 

Сучасне робоче місце, яке надихає

Високопродуктивне і надійне рішення на базі кращих в своєму класі пристроїв Mac забезпечить -> робочий простір, безпечне управління корпоративним пристроями, спільну роботу і високу продуктивність співробітників.

Унікальність екосистеми Apple забезпечує інтеграцію програмного і апаратного забезпечення, що робить пристрої Mac кращими інструментами для бізнесу, завдяки чому співробітник досягає високої продуктивності.

Завдяки автоматичному розгортанню пристроїв Mac, вашій компанії не будуть потрібні величезні зусилля і витрати на управління розгортанням. Співробітники можуть отримати повністю налаштовані для роботи пристрої, достатьньо їх включити.

Що бізнес отримує використовуючи рішення Apple?

Серед компаній, які надають співробітникам вибір пристроїв для роботи, Mac безумовно лідирує. У 72% випадках співробітники вибирають Mac і лише в 28% – комп’ютер з Windows.

 

Управління мобільними пристроями Apple

Jamf – це стандарт для ІТ-адміністраторів, керуючих Apple пристроями в компанії.

Jamf забезпечує успіх з Apple. Рішення для управління Mac, iPad, iPhone і Apple TV в корпоративному середовищі, державному секторі та освіті. Надайте співробітникам все необхідне для досягнення успіху в сучасному робочому середовищі. Рішення Jamf MDM допомагають керувати корпоративною екосистемою Apple, і забезпечувати безпеку вашого бізнесу.

Пристрої Apple в вашому корпоративному середовищі можуть:

Оптимізація аутентифікації Mac, управління ідентифікацією та доступом до пристроїв. Використовуйте єдину хмарну ідентифікацію на будь-якому пристрої Apple, щоб отримати доступ до потрібних вам ресурсів:

Jamf Protect вирішує унікальні проблеми безпеки macOS:

Потужне і доступне MDM рішення для сучасного цифрового класу

 Почніть керувати пристроями з Apple Business Manager

Apple Business Manager об’єднує можливості програми реєстрації пристроїв Apple (DEP – Device Enrollment Program) і програми оптових закупівель (VPP – Volume Purchase Program) в одній консолідованої послузі.

MDM (Mobile Device Management) – ефективний інструмент управління корпоративними пристроями Mac, який дозволяє оптимізувати операційні витрати за рахунок скорочення витрат на ІТ, зниження ризиків втрати інформації і підвищення продуктивності персоналу.

Операційна система macOS включає в себе ключові технології безпеки, які забезпечують високий рівень захисту корпоративних даних і інтеграції в існуюче корпоративне середовище.

Контроль над корпоративними пристроями дає IT-адміністраторам більше можливостей у порівнянні з іншими моделями впровадження пристроїв. У числі цих можливостей – додаткові налаштування безпеки,  рішення MDM і управління оновленням ПЗ, а саме:

Apple – це впевненість в захищеності Ваших корпоративних даних. Найважливіші функції безпеки (наприклад, апаратне шифрування) неможливо відключити помилково. Завдяки технологіям Touch ID і Face ID легко захистити кожен пристрій. Багато з функцій безпеки включені за замовчуванням, тому вашим співробітникам і IT-фахівцям не доведеться довго виконувати налаштування.

Переваги використання Apple для вашої організації:

 

 

Think Different
+ Зацікавило рішення Apple?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Cup.