Про нас

Techsvit — це команда експертів, що забезпечує клієнтів цифровими інструментами для перемоги над їх бізнес-викликами.

1 Наша історія
From 2013 to bright future

TECHSVIT – володіє найвищими рівнями сертифікацій від світових лідерів IT-ринку, таких як Apple, Asus, APC, Benq, CISCO, DELL, JABRA, Lenovo, Logitech, Microsoft, LG, НР, Zebra і інші. Сертифікована команда впроваджує Digital проекти будь-якої складності. Завдяки досвіду в хмарних технологіях і багаторічній співпраці з провідними вендорами IT-обладнання та програм, ми реалізуємо найсміливіші виклики бізнесу на шляху до його digital-трансформації. Офіси компанії знаходяться в Україні, і Європі що дозволяє розширювати свою діяльність за їх межами. Ми працюємо з державним сектором, стартапами, малим, середнім і великим бізнесом, а також з міжнародними корпораціями в регіоні EMEA, забезпечуючи їх необхідними IT і хмарними рішеннями, а також консалтингом і підтримкою.

2 Як ми це робимо

Знання технологій і відповідальність за результат

Ми уважно ставимося до запитів клієнтів, незалежно від масштабу компанії і гарантуємо професійний підхід на кожному етапі роботи.
01
ПІДГОТОВКА
Перед тим як діяти, ми слухаємо і аналізуємо, щоб зрозуміти Ваш бізнес та його потреби, а також переконатися, що запропоноване рішення буде найкращим.
02
ВПРОВАДЖЕННЯ
Наші технічні команди працюють у фоновому режимі, а наші фахівці з управління проектами працюють з вами над трансформаціями, що відбуваються в Вашій компанії.
03
УСПІХ І ІННОВАЦІЇ
Наша команда гарантує, що Ви та Ваші команди володітимете знаннями, щоб використовувати весь потенціал наданих інструментів. Наші експерти постійно аналізують як нові рішення впливають на внутрішні та зовнішні бізнес-процеси, щоб мати змогу рекомендувати подальші інновації.
3 Клієнти

Співпраця з компаніями, що надихають

Географія наших клієнтів не обмежується одним континентом, вже багато років ми відкриті для всього світу
4 Вакансії

Станьте частиною Techsvit Team

Відкриті вакансії

  • — Менеджер з продажів IT-обладнання
  • — Менеджер по роботі з ключовими клієнтами
  • — Менеджер по роботі з вендорами
    Please prove you are human by selecting the Car.