Pexip: взаємодія з відео у хмарному сховищі в найкращому вигляді

Pexip - це «швейцарський складаний ніж» серед інструментів для відеоконференцзв'язку. Pexip підключається до пристроїв вашого відеозв'язку незалежно від того, який вид системи використовуєте ви або ваші контакти - це і є взаємодія з відео в найкращому вигляді, і Techsvit допоможе вам її налаштувати.

Pexip product purple-triangle

Ось чому ви виберете Pexip

Pexip ідеально підходить для організацій, яким потрібне рішення виключно для відеозв'язку. Без зайвих наворотів, але з можливістю взаємодії з відео у хмарному сховищі.

Кімнати для зустрічей

Pexip пропонує ідеальне рішення для полегшення роботи кімнат для зустрічей. Користувачі можуть швидко почати збори і приєднатися до нього з кімнати для відеозв'язку.

Надійність

Pexip відрізняється високоякісною, надійною і безпечною платформою. Всесвітня мережа QoS гарантує гарний і стабільний відеозв'язок.

Сумісність

З Pexip CVI ви пов'язуєте разом свої пристрої для відеозв'язку, в тому числі Cisco і Polycom, з такими інструментами, як Google Meet і Microsoft Teams.

Підключення в одне натискання

Користувачі можуть підключатися до нарад із кімнати для відеоконференцій одним натисканням кнопки, незалежно від використовуваної відеоплатформи.

Вам цікаво про Pexip? Відкрийте можливості для вашої організації!

Зв'яжіться з нами

Сертифікований компанією Microsoft

Pexip CVI для Microsoft Teams

Pexip пропонує сертифіковане рішення для взаємодії з хмарним відео Microsoft Teams. Легко інтегрувати існуючі кінцеві точки відеозв'язку в середовище Microsoft Teams

Наші поради

Чи підходить вам цей інструмент?

Ми будемо раді допомогти вам з'ясувати і зрозуміти, чи підходить Pexip для вашої організації. Виходячи з нашого досвіду, Pexip ідеально підходить для:

 • Організацій, які багато спілкуються з зовнішніми сторонами - а отже, за допомогою інших відеоплатформ.
 • Організацій, які стандартизовані для Google Meet або Microsoft Teams і хочуть інтегрувати свої існуючі кімнати для переговорів.
 • Організацій, яким потрібна відмінна автономна платформа для відеозв'язку.

«Якість Pexip призвела до величезного зростання використання відеозв'язку з кімнат для переговорів. Після періоду тестувань і плавного впровадження Techsvit попит на цю послугу у всьому світі швидко виріс».

Thijn Moons - Менеджер доменів мережевих служб у Nutreco
Thijn Moons Triangle
purple-triangle
Почніть роботу з Pexip

Ліцензії Pexip через Techsvit

Techsvit пропонує більше, ніж просто ліцензії Pexip. Ми гарантуємо оптимальне і безпечне використання Pexip у вашій організації. Отримайте всі переваги Pexip, а також переваги Techsvit, у тому числі:

 • Угода про обробку даних (DPA)
 • Документація користувача
 • Швидка і пряма підтримка з Голландії
 • Приватна і пряма увага від нашої компанії

Хочете дізнатися більше? Давайте зустрінемося!

Pexip logo

 

  Duppal потребує контактної інформації, яку ви надаєте нам, щоб зв’язатися з вами щодо наших продуктів та послуг. Ви можете будь-коли скасувати підписку на ці повідомлення. Для отримання інформації про те, як скасувати підписку, а також про нашу практику конфіденційності та прагнення захистити вашу конфіденційність, перегляньте нашу Політику конфіденційності.

  Наш унікальний підхід

  Duppal strategy
  Approach - strategy

  Стратегія

  Створіть міцну основу для ефективної співпраці

  Ефективне віддалене співробітництво як ніколи важливе. Але як цього досягти? Ми обговорюємо ваші потреби і вимоги, складаючи конкретний покроковий план для ефективного віддаленого співробітництва.

  Хочете впровадити Pexip?

  Techsvit допоможе впровадити Pexip у вашу організацію.

  Давайте зустрінемося!