Zebra

Zebra Technologies – виробник термопринтерів, термоетикеток на основі штрих-кодів і RFID. Zebra була створена в 1969 році під назвою ‘Data Specialties Incorporated’, і була виробником високошвидкісний електромеханічної техніки. Компанія змінила профіль діяльності в 1982, і стала називатися ‘Zebra Technologies Corporation’ в 1986. Публічній компанією Zebra стала в 1991. Сьогодні компанія має більш ніж $ 650-мільйонні продажі, виробництво принтерів зосереджено в основному в Іллінойсі та Камарілло. Всі виробничі майданчики компанії сертифіковані в системі якості ISO 9001. В принтерах компанії застосовується спеціальна мова розмітки сторінки, званий Zebra Programming Language (ZPL). Zebra Technologies так само володіє шведською компанією Swecoin, що займається випуском інформаційних кіосків.

Компанія Zebra Technologies пропонує також програмне забезпечення, оригінальні витратні матеріали для друку, а також рішення по інтеграції і управління термодрукуючими пристроями в мережах.

Компанія Techsvit є авторизованим реселлером продукції Zebra Technologies в Україні і в регіоні EMEA (Східна Європа, Середній Схід, Африка).

Авторизація Techsvit дозволяє реалізовувати проекти з інтеграцією наступного обладнання Zebra:

Мобільні комп’ютери

       

Настільні принтери

Промислові принтери

Мобільні принтери

RFID-принтери

Модулі друку

Сканери штрих-кодів 

Мобільні зчитувачі

Стаціонарні зчитувачі

Антенні считувачі

Планшетні комп’ютери

 

+ Зацікавило рішення Zebra?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Tree.