Wacom

Компанія Wacom – світовий лідер в розробці і виробництві графічних планшетів, інтерактивних пір’яних дисплеїв і рішень цифрового інтерфейсу. Більше 20 років Wacom займається виробництвом і розповсюдженням інноваційних технологій, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, як для професіоналів в графічному дизайні, фотографії, анімації, 2D і 3D-моделюванні і архітектурному дизайні, так і для домашніх користувачів. На сьогодні компанія Wacom веде активну маркетингову і дистриб’юторську діяльність більш ніж в 150 країнах.

Techsvit є і інтегратором рішень Wacom в корпоративному сегменті і здійснює поставку, інтеграцію і сервіс продукції Wacom в Україні:

Інтерактивні дисплеї для підпису: DTU-1031, DTU-1631, DTF-720, DTU-2231, DTK-2241, DTH-2242

 

Планшети для підпису: STU-300, STU-430, STU-530, Sign&Save, Sign&Save mobile


Інструменти для перенесення заміток в цифровий формат: Bamboo Stylus solo 3, Bamboo Stylus duo, Bamboo Paper, Bamboo Stylus Loop, Bamboo Page, Bamboo Sign&Save

Графічні планшети: Intuos Pro, Intuos Pro Special Edition, Cintiq 13 HD / Touch, Cintiq Companion 2, Cintiq 22 HD и новые Wacom Intuos: Intuos Draw, Intuos Art, Intuos Photo, Intuos Comic, Cintiq Companion 2, Cintiq 22/24 HS Touch, Cintiq 27 QHD, Intuos 4 XL

+ Зацікавило рішення Wacom?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the House.