TrapX

TrapX Security – це світовий лідер в області обманних технологій. Їх рішення DeceptionGrid в режимі реального часу забезпечує виявлення порушень та їх профілактики. Технологія спирається на емуляцію – підроблені активи, які виглядають і діють ідентично реальним активам, змішуючись з реальними інформаційно-технічними ресурсами корпоративної мережі. Атакуючі стикаються з емуляцією, спрацьовує конфіденційне сповіщення, і атака може бути роздроблена.

За допомогою DeceptionGrid сотні або тисячі пасток можуть бути розгорнуті з мінімальними зусиллями, створюючи поле віртуальної шахти для кібератак, попереджаючи вас про будь-який шкідливої ​​активності щодо розвідданих негайно. Таким чином компанія фундаментально змінила економіку кіберзахисту шляхом зсуву витрат на самого атакуючого.

Основний продукт TrapX – це платформа DeceptionGrid, яка працює за принципом Deception in Depth (глибинний обман). Ця платформа захищає цінні активи від безлічі атак, включаючи шкідливих інсайдерів і складних кіберзлочинців. Розширена візуалізація дозволяє команді операцій по забезпеченню безпеки швидко зрозуміти діяльність зловмисника протягом довгого часу, від вихідного вторгнення до активів до остаточної локалізації.

Ідентифікатор атаки автоматично визначає, чи проводиться атака людиною вручну або за допомогою автоматизованих засобів для атаки, даючи командам безпеки краще розуміння атаки і визначення подальших методів стримування.

+ Зацікавило рішення TrapX?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Heart.