Logitech

Компанія Logitech розробляє периферійні пристрої для персональних комп’ютерів, що дозволяють користувачам краще пізнавати сучасний світ цифрових технологій.

Зараз продукти компанії продаються майже у всіх країнах світу. Провідне становище компанії Logitech в розвитку інноваційних технологій зараз забезпечує великий діапазон периферійних пристроїв (як дротяних, так і бездротових) для персональних комп’ютерів. Особливо широко представлені продукти для комп’ютерної навігації, ігор, спілкування через Інтернет, управління пристроями відтворення цифрової музики і домашніми мультимедійними системами.

Компанія Techsvit, будучи зареєстрованим партнером Logitech, реалізує наступні види продукції даної компанії:

Якість зв’язку на яку ви заслуговуєте!

Міні-ПК Intel® NUC споживає менше енергії, ніж повнорозмірний ПК, забезпечуючи при цьому малий час відгуку і ефективну роботу з 3-ма екранами одночасно.

Дозвіл 4K дозволяє транслювати якісне відео навіть при сильному наближенні, що дозволяє сфокусувати камеру на одному доповідачі або ж показати дошку з презентацією. Учасники конференції побачать чітке зображення, навіть якщо знаходяться на іншому кінці світу.

Завдяки можливості підключення до камери додаткового переносного мікрофону, збільшується діапазон дії до 4,2 метрів, що дозволяє спікеру пересуватися по кімнаті без втрати якості звуку.

Для початку відеоконференції достатньо увімкнути дисплей та завершити прості налаштування, після чого з легкістю починайте зустріч

Zoom Room на базі Intel NUC дозволяє почати відеоконференцію відразу, як тільки ви ввійдете в кімнату. Щоб підключити камеру, достатньо вставити кабель у USB-порт. Працювати з системою просто, адже вона відразу інтегрована з хмарною службою для відеоконференцій Zoom.

Пультом управління слугує iPad, що дозволяє контролювати все, що відбувається на екрані та керувати відеозв’язком.

Назва бандлу: Zoom Room + Intel Nuc

Ціна:  71 084 грн

Складові:

Intel NUC

Logitech Meetup

Apple iPad

Чохол UAG

+ Зацікавило рішення Logitech?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Plane.