Lenovo

Lenovo – це дійсно глобальна компанія. Вона працює більш ніж в 160 країнах світу. Заснована в 1984 році в маленькій сторожці в Пекіні, корпорація Lenovo стала найбільшим виробником комп’ютерів в Китаї, а пізніше придбала підрозділ IBM по випуску ПК – те саме, де був створений перший персональний комп’ютер.

Techsvit будучи авторизованим партнером Lenovo, пропонує для бізнес-сегменту в Україні та Польщі такі технологічні рішення:

Ноутбуки. Тонкі і легкі ПК для роботи і відпочинку забезпечують високий рівень продуктивності.

Планшети. Під управлінням Android і Windows мають широкі мультимедійні можливості, тривалий час автономної роботи і дисплей відмінної якості.

 

Настільні ПК і моноблоки. Мають високий рівень продуктивності і яскравим дизайном.

 

Смартфони. Провідні в галузі потужні пристрої оснащені висококласної камерою, акумулятором великої місткості і якісним дисплеєм.

Картинки по запросу Lenovo Z5s

Techsvit так само здійснює реалізацію ділового сегменту тонких і нульових клієнтів, серверів, а також систем зберігання даних.

Techsvit так само здійснює реалізацію ділового сегменту тонких і нульових клієнтів, серверів, а також систем зберігання даних.

+ Зацікавило рішення Lenovo?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Key.