Label-aire

Є одним зі світових лідерів з виробництва високоякісного обладнання автоматичної аплікації самоклеючих етикеток. Аплікатори забезпечують автоматичне маркування продукції, яка рухається по конвеєру з різною швидкістю, шляхом нанесення на товари етикеток різних розмірів. Це автоматичні аплікатори і принтери-аплікатори етикеток, які дозволяють не тільки наклеювати етикетку, а й наносити на неї маркування, наприклад, дату, поточний час, дані лічильника продукції і інші показники.

Продукція Label-Aire підрозділяється на просто автоматичні аплікатори (Primary Applicators), автоматичні пристрої друку та аплікації (Print & Apply) і автоматичні марковані системи (Labeling Systems).

За продуктивністю Label-Aire розділяє свої пристрої на чотири лінійки (Line) – Econony (економічні), Value (середньої продуктивності), Standart (стандартні) і Performance (високої продуктивності).

Компанія Techsvit є авторизованим партнером Label-Aire і здійснює прямий продаж таких продуктів компанії на території України та Польщі:

+ Зацікавило рішення Label-aire?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Key.