Jabra

Jabra є світовим виробником інноваційних гарнітур і спікерфон. Компанія надає зручні способи комунікації користувачам, діяльність яких вимагає постійних переміщень, а також користувачам, які працюють в контакт-центрах і офісах у всіх частинах земної кулі.

Бренд Jabra відкриває нові можливості комунікації. Продукти Jabra дозволяють людям жити, працювати і відпочивати за своїми правилами. Завжди на зв’язку, завжди в центрі подій і завжди на крок попереду.

Представники Jabra спираються на досвід своєї головної компанії GN Store Nord. Більш ніж 140-річний досвід розробки передових комунікаційних рішень компанії GN Store Nord лежить в основі імені Jabra.

Гарнітури Jabra багаторазово визнавалися золотим стандартом в області інновації та дизайну. Компанія отримала численні нагороди за якість і дизайн продукції, включаючи нагороди CES Innovation, iF product design award, нагороду за кращий аксесуар Red Dot Mobile Choice Best Accessory, T3 Gold award і CNET Editor’s Choice. Визнання заслуг завжди радує, проте в Jabra розглядають це як виклик – продовжувати винаходити і створювати нові дизайни, які будуть відповідати потребам користувачів оригінальним і несподіваним способом.

На сьогоднішній день основні завдання бізнесу з блиском вирішують такі серії гарнітур Jabra:

  • Evolve,
  • Engage,
  • Biz,
  • Pro,
  • спікерфони Speak.

Image result for jabra speak line

Techsvit – Premium партнер компанії Jabra, що дозволяє надавати кращі умови на Jabra для корпоративного сегмента.

Детальніше –  https://techsvit.world/jabra/

  • loading

loading

loading

loading

+ Зацікавило рішення Jabra?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Key.