EVOKO

Evoko – це шведська інноваційна компанія, що створює надійні, функціональні і стильні рішення для проведення ефективних зустрічей і нарад. При створенні своїх продуктів Evoko застосовує новітні запатентовані технології обробки звуку і тільки якісні матеріали.

Фахівці компанії добре розуміють, якого рівня комфорту або функцій не вистачає в конференц залах, і втілюють ці знання в своїх «розумних» і красивих пристроях. Одним з таких пристроїв є Evoko Minto – інноваційний спікерфон для нарад і конференцій, який значно підвищує рівень комфорту для всіх учасників зустрічі. Компактний і стильний дизайн, чудову якість звуку і неймовірно зручні функції роблять Evoko Minto кращим вибором для успішного бізнесу.

Також продуктами компанії є:

Evoko Room manager

Система бронювання Evoko Room Manager використовується компаніями і організаціями, які хочуть уникнути звичайних труднощів і непорозумінь, здатних порушити нараду або привести до простоювання приміщення без потреби. Інформація про зайнятість приміщення відображається зовні на сенсорному екрані Evoko Room Manager. Також на ньому можна побачити, хто забронював приміщення і коли.

Evoko Liso

Це виконане в витонченому дизайні пристрій здатний прикрасити будь-який офіс. Завдяки розвиненим мережних функцій, система дозволяє легко і швидко знаходити вільні в необхідний час кімнати, бронювати їх і навіть розмежовувати доступ до них певним співробітникам, і все це – не залишаючи робочого місця, з офісного комп’ютера. Або можна зробити це безпосередньо з сенсорного терміналу системи – на нього виводяться всі необхідні дані. Статус переговорної видно здалеку – він відображається контурній підсвічуванням дисплея: зелена означає, що зал вільний, червона – зайнятий. Підійшовши до пристрою, можна дізнатися, коли кімната звільниться і забронювати її на відповідний відрізок часу.

Система легко інтегрується в корпоративну комп’ютерну мережу, як і будь-яке інше офісне обладнання, вона сумісна з програмним забезпеченням Microsoft Exchange Server та Google Cloud G Suite – додаткове ПЗ не потрібно.

Evoko Groupie

Це портативний ширококутний об’єктив з підсвічуванням, який можна прикріпити до будь-якого пристрою. Він легко прилипає на існуючі камери – розширюючи і висвітлюючи поле зору. Датчик освітленості автоматично регулює світло. Мікро-присоски дозволяють легко прикріпити Evoko на поверхню існуючої камери на комп’ютери, планшети і смартфони. При цьому присоски очищаються і багаторазові – тобто їх можна носити з собою і навіть брати в подорожі.

Techsvit є зареєстрованим партнером Evoko і здійснює реалізацію всіх вищевказаних девайсів для бізнес-сегменту.

+ Зацікавило рішення EVOKO?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Flag.