Dell

Корпорація Dell – один зі світових лідерів глобальної ІТ-індустрії, провідний виробник комп’ютерної техніки і постачальник продуктів і послуг для створення і модернізації найсучасніших, високоефективних та економічних інформаційних систем.

Прагнучи стати найкращим постачальником передових ІТ-рішень для компаній різного масштабу з різних сфер діяльності, Dell розробляє, виробляє, продає та обслуговує широкий спектр моделей персональних комп’ютерів, серверів, систем зберігання даних, мережевого устаткування та іншого апаратного забезпечення. За минулі 10 років замовники отримали 15 мільйонів серверів Dell.

Компанія Dell – постачальник №1 для ІТ-систем в області охорони здоров’я і №2 – у сфері освіти. Dell очолює світовий рейтинг постачальників ІТ-рішень за ступенем задоволеності клієнтів.

Маючи статус авторизованого партнера Dell в Україні, компанія Techsvit реалізує:

Як партнер зі статусом Business в Україні, ми надаємо експертну консультацію і реалізуємо продукцію Dell. Зв’яжіться з нами для отримання детальної інформації про продукти і спеціальні ціни.

+ Зацікавило рішення Dell?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Car.