AUTODESK

Autodesk – найбільший в світі постачальник програмного забезпечення для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг. Корпорація заснована в 1982 році Джоном Уолкером і дванадцятьма іншими співзасновниками. Штаб-квартира Autodesk знаходиться в Сан-Рафел. Компанією розроблений широкий спектр тиражованих програмних продуктів для архітекторів, інженерів, конструкторів. Зараз налічується понад 12 млн користувачів Autodesk по всьому світу.

Для всіх етапів процесу проектування – від 2D креслення до 3D моделювання, від технології цифрових прототипів до інформаційного моделювання будівель, від відзначених призами Oscar візуальних ефектів до картографічних моделей – Autodesk пропонує найширший і збалансований асортимент програмних продуктів. Всі останні 15 володарів премії «Оскар» в номінації «Кращі візуальні ефекти» користуються програмним забезпеченням Autodesk.

Одним з широко відомих продуктів компанії є AutoCAD – дво- і тривимірна система автоматизованого проектування і креслення. AutoCAD і спеціалізовані додатки на його основі знайшли широке застосування в машинобудуванні, будівництві, архітектурі та інших галузях промисловості. Програма випускається на 18 мовах.

Компанія Techsvit сертифікована як Рекомендований партнер для здійснення поставок і продажу AutoCAD LT і інших програм для 3D-проектування, дизайну, анімації, архітектурно-будівельному сектора на території України.

+ Зацікавило рішення Autodesk?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Star.