Переговорні кімнати

Сфокусуйте увагу клієнта

Модернізуємо переговорні кімнати і конференц зали для проведення продуктивних зустрічей і переговорів. Налаштовуємо існуючі системи і надаємо повну гарантію і подальше обслуговування.

Рішення

Розробка і обладнання конференц залів та переговорних кімнат

Аудит переговорних кімнат і конференц залів

Модернізація і перенастроювання існуючих систем

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Команда технічної підтримки

Надання підмінного обладнання

Реалізовані проекти

loading
Конференцзал для виробників Skoda

Зал обладнаний відео стіною оптимізованої для виведення документів і проведення відео конференцій. Використано панелі з товщиною шва 5мм. Реалізована система відео конференції з прихованими мікрофонами і рівномірним розподілом звуку по приміщенню.

loading
Переговорна кімната для топ-менеджменту

4 телевізора для відображення презентацій, 2 з яких розташовані на спеціальних кронштейнах і ховаються, коли не використовуються. Люки в столі з автоматичним змотуванням кабелю і автоматичним виведенням зображення на екран з останнього підключеного пристрою. Конференц - камера з автоматичним фокусуванням на мовця. Стіна із змінною прозорістю Smart glass. У непрозорому стані використовується як маркерна дошка. У прозорому перетворює переговорну кімнату в частину опенспейса. Стельовий мікрофонний масив дозволяє вести розмову по відео і стільникового зв'язку з будь-якої точки кімнати без погіршення якості.

loading
Конференцзал для топ-менеджменту

Конференцкамера з автоматичним фокусуванням на мовця зробила Відеозустрічі якісніше. Запровадили настільний люк з автоматичним виведенням зображення на екран, зарядкою для гаджетів і автоматично змотувати кабелями.

Вендори

loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading
loading
+ Зацікавило рішення?
Напишiть нам!    Please prove you are human by selecting the Tree.