Цифрові Вивіски

Цифрові рішення для бізнесу

Діліться рекламною та ознайомчою інформацією з відвідувачами завдяки дисплеям екстра-класу. Незалежно від місцезнаходження екранів, Ви можете контролювати інформацію з однієї точки управління. Транслюйте свою цифрову вітрину або цифрове меню за допомогою рішення Digital Signage.

Рішення

Рекламні інформаційні мережі

Цифрові меню

Цифрові вітрини

Готельне і корпоративне TV

Реалізовані проекти

loading
Цифрова стіна для магазину Mango

Ми розробили відео стіну потрібних розмірів за допомогою професійних панелей 85 'з вбудованими стінними процесорами, розгорнутих в портретну орієнтацію. Дане рішення дозволяє значно скоротити бюджет стіни, спростити інсталяцію та управління. Ефективне нестандартне рішення відео стіни, підвищує потік покупців, за рахунок залучення уваги і відображення нових луків. Рішення з цифровими дисплеями забезпечує більш яскраву і насичену картинку, економію бюджету і простоту управління відображуваним контентом.

loading
Інформаційне табло для заправки Shell

Розроблено ПЗ за допомогою якого інформація про рейсах копіюється з офіційного сайту, реорганізовується та транслюється на панелі в портретній орієнтації, внаслідок чого табло заправки відображає на екрані більше рейсів, ніж екрани аеропорту.

loading
Цифрове телебачення для відділень Нової Пошти

Серед різних вендорів обрана платформа, яка найбільше відповідала потребам замовника. Система повністю реалізована на серверах замовника і функціонує всередині корпоративної мережі з можливістю зовнішнього доступу. Для відображення контенту не потрібно зовнішніх модулів, медіа програвач вбудований в інформаційну панель. Термін реалізації проекту: 30 днів (розгортання, підключення та налаштування системи, навчання співробітників)

loading
Відеомережа для трансляції рекламного контента

На базі сучасного обладнання digital signage розроблений і реалізований проект, що дозволяє транслювати рекламний контент на мережу аптек, об'єднувати аптеки в групи, показувати потрібні ролики в певний час, індивідуалізувати трансляції в залежності від місця розташування аптеки.

loading
Цифрова вітрина для бутика Audimas

Реалізували цифрові вітрини в повний зріст для демонстрації моделей в натуральну величину. В рамках проекту реалізована стіна з вертикально орієнтованих панелей з максимальною передачею натурального кольору одягу. Розміри стіни і орієнтація панелей створюють ефект присутності на показі колекції завдяки висновку зображення в натуральну величину. Вся інформація, яка відображається на панелях, видалено адмініструється з головного офісу м Клайпеда.

Вендори

loading
loading
loading
loading
loading
loading
+ Зацікавило рішення?
Напишiть нам!
Получите список доступных устройств и специальные цены на них.    Please prove you are human by selecting the Star.