Як заощадити папір і свій час – впровадити електронний підпис в свій бізнес!

6 хвилин

Рукописний підпис – частина повсякденного життя. Ви підписуєте документ від свого імені, погоджуючись з договором купівлі-продажу або оплатою рахунку. Ця процедура є стандартною, але пов’язана з витратою великої кількості паперових документів. Крім того, всі документи необхідно архівувати для того, щоб до них можна було згодом повернутися. Або ж документи скануються і зберігаються в цифровому вигляді, а їх оригінали утилізуються.

Таким чином, все більше компаній шукають шляхи скорочення паперового документообігу. Ці шляхи дійсно існують, і один з них – електронний цифровий підпис (далі – ЕЦП).

Що таке ЕЦП? Це аналог власноручного підпису в цифровому просторі. Тобто, мета в обох випадках єдина – заповнити документ в потрібному вигляді і не допустити його коригувань без відповідного дозволу. В Україні електронний вигляд підпису застосовується вже давно – з 2003 року, і за законом прирівнюється до власноручного підпису (печатки), економлячи при цьому багато паперу та часу.

Апаратне рішення для інтеграції ЕЦП в бізнес у вигляді планшетів і дисплеїв для підпису надає компанія Wacom. Вся апаратура базується на запатентованій пір’яній технології Wacom (технології електро-магнітного резонансу (EMR)). Завдяки цій технології, планшет може запам’ятовувати підпис разом з додатковими ознаками, наприклад, швидкістю написання або напором при виконанні підпису. Ці біометричні дані є важливою частиною юридичної значимості підпису, тобто, апаратура Wacom придатна для використання в державних установах або для інших випадків, в яких важливу роль відіграє захист від шахрайства.

Найпопулярнішими моделями Wacom є планшети STU-530 і STU-430. Модель STU-530 з кольоровим РК-дисплеєм діагоналлю 5″ та високою роздільною здатністю – оптимальна для цифрового підпису на касових терміналах і в точках обслуговування клієнтів. Крім інструменту для цифрового рукописного підпису, цей планшет можна використовувати в області товарно-знакової політики або рекламних цілях, що перетворює його в ефективний інструмент маркетингу. Цифрове перо Wacom кріпиться до планшету спеціальним шнуром, заради уникнення його втрати. Модель STU-530 розроблена для інтенсивного стаціонарного використання.

Що стосується моделі STU-430 – це маленький, надійний і дуже міцний планшет для цифрового підпису. Чорно-білий екран з діагоналлю 4,5″ крім того, що дозволяє зчитувати навіть дуже довгі підписи, також може розмістити додаткові програмні кнопки. Висококонтрастний РК-дисплей забезпечує високу читабельність інформації при будь-якому освітленні. РК-дисплей захищений загартованим, стійким до появи подряпин склом. Вбудований відсік пера одночасно забезпечує фіксацію кабелю USB, запобігаючи його випадкове від’єднання.

Обидві моделі планшетів для цифрового підпису оснащені вдосконаленим тонким корпусом і абсолютно плоскою, гладкою поверхнею. Новий дизайн відображає останні вимоги до сучасного, надійного, ергономічного і функціонального планшету для цифрового підпису. Для забезпечення безпеки, планшети для цифрового підпису оснащені вбудованими системами шифрування даних (AES 256/RSA 2048). Кожному пристрою присвоюється унікальний ID, за яким можна встановити, який саме пристрій використовувався для конкретного підпису.

Для безкоштовного тестування цих або інших пристроїв Wacom, їх замовлення за спеціальними цінами, або з приводу будь-яких питань звертайтеся до Techsvit! Ми є авторизованим партнером компанії Wacom в Україні для роботи з бізнес-замовниками.

 

+ Більше публікацій

Також буде цікаво

Усі публікації