EATON

Eaton – велика виробнича компанія, напрямки бізнесу якої тягнуться від автомобільної галузі до гідравліки і розподілу електроенергії. Електротехнічний підрозділ Eaton (Electrical Sector) – світовий лідер в розробці і виробництві рішень для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням, обладнання для промислового контролю і промислової автоматики.

Рішення Eaton допомагають компаніям створювати сучасні, надійні, економічні та екологічні системи енергопостачання та ефективно підходити до питань їх обслуговування на будь-якому етапі життєвого циклу.

На ринку дата-центрів це один з найбільших постачальників технології моніторингу якості харчування. Продукція Eaton включає системи ДБЖ, батареї резервного живлення, обладнання розподілу електроенергії та кондиціонування харчування, захисту від кидків напруги, моніторингу та управління споживанням електроенергії.

Компанія Techsvit є авторизованим партнером Eaton з продажу ДБЖ, а значить, забезпечує високий рівень сервісу для наших клієнтів і реалізує наступні види обладнання від Eaton:

+ Зацікавило рішення Eaton?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Flag.