APC

APC by Schneider Electric є законодавцем мод в своїй галузі і встановлює стандарти якості, новаторства і рівня підтримки рішень захисту електроживлення самих різних масштабів – від призначених для окремих настільних систем до забезпечують якісним енергопостачанням цілих обчислювальних центрів і виробничих об’єктів. Комплексні рішення, розраховані на застосування як в домашній, так і у виробничій обстановці, забезпечують підвищення рівнів керованості, готовності і продуктивності найрізноманітнішого за масштабами чутливого електронного, мережевого, комунікаційного та виробничого обладнання.

 

Заснована в 1981 році, APC by Schneider Electric – провідний світовий постачальник продуктів і послуг для наскрізного резервування електроживлення змінного і постійного струму, включаючи:

Компанія Techsvit має статус Select Partner, що підтверджує відповідний сертифікат, і реалізує всю вищезазначену продукцію.

+ Зацікавило рішення APC?

Зверніться до нас!

Команда Techsvit допоможе Вам обрати необхідне рішення та забезпечить приємними умовами придбання.    Please prove you are human by selecting the Star.